Bourání příček a vyklizení domu – Košíře

Bourání příček a vyklizení domu v Košířích – Pojďte se námi podívat, jak jsme úspěšně vyklidili starý nábytek, zbourali příčky a zastaralou koupelnu. Předchozí majitelé dům opustili před téměř 15 lety.

Náš postup byl jednoduchý. Nejprve jsme se věnovali vyklízení starého nábytku a kuchyňské linky, abychom odstranili všechny překážky pro další práce.

Poté jsme začali věnovat bourání příček. Posledním klíčovým krokem bylo odstranění samotné koupelny a starých dlaždic, čímž jsme získali více prostoru.

Na závěr jsme odvezli veškerý starý nábytek, včetně vany a spotřebičů, a provedli detailní úklid zbývajících materiálů z příček a dlaždic. Tak jsme úspěšně provedli renovaci a vytvořili nový, svěží prostor.

PŘED
PO

Jak celý postup probíhal najdete na našem Youtube kanálu Vyklizeno.cz.

Potřebujete i vy pomoc s vyklízením či jednoduchými stavebními úpravami před rekonstrukcí? Obraťte se na profesionály s ověřenými referencemi. Kromě bourání příček bouráme také nábytek a další stavební prvky v prostoru. Máme zkušenosti i s demolicí menších staveb, jako jsou kabiny, stavební buňky a podobné konstrukce. Pro jakékoliv dotazy nás kontaktujte nebo zašlete poptávku.