Vyklízení bytů, domů, pozůstalostí

Vyklízení pozůstalostí, vyklízení bytů a vyklízení domů – nejen to vám nabízí Vyklizeno.cz – nejlépe hodnocená vyklízecí firma na internetu. Zdědili jste dům, byt, či jinou nemovitost a potřebujete ji kompletně vyklidit? Koupili jste byt plný starého harampádí a potřebujete ho vyklidit pro rekonstrukci? Neváhejte nás poptat!

Postup je jednoduchý:

  1. Kontaktujte nás nebo nám vyplňte poptávkový formulář
  2. Domluvíme si nezávaznou prohlídku, která je zdarma nebo odešleme nabídku na základě fotografií
  3. Pokud se rozhodnete pro naše služby, vyklízení proběhne v domluveném termínu

Nemusíte se bát ceny, naše nabídka je příznivá a základní ceny za vyklízení si můžete prohlédnout v našem ceníku.

Potřebujete si nějak ověřit, naše reference? Není nic jednoduššího, než si prohlédnout ověřené reference z realizovaných zakázek.

Plně se přizpůsobíme Vašim časovým možnostem.

Menší byty a nebytové prostory vyklízíme zejména v oblasti Prahy a Středočeského kraje, ale po dohodě přijedeme kamkoliv.

Domy, větší byty, chaty, chalupy apod.  vyklízíme v krajích Praha, Středočeský, Ústecký, Liberecký, Královéhradecký, Pardubický, Vysočina, Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský. V případě kompletních pozůstalostí a větších zakázek po předchozí domluvě pak dojedeme pak po celé České republice.

Vaši nemovitost Vám kompletně vyklidíme a provedeme následný úklid prostor a vstupu, případně společných prostor, například v bytovém domě.

Vyklízení pozůstalostí, bytů a domů pro vás zajistí profesionálové z Vyklizeno.cz - nejlépe hodnocené vyklízecí firmy na internetu.
Vyklízení pozůstalostí, bytů a domů pro vás zajistí profesionálové z Vyklizeno.cz – nejlépe hodnocené vyklízecí firmy na internetu.